„Znajduj swoje PO CO i żyj z nim”

Co to jest zasada trzech P?

Każde nasze działanie musi mieć trzy P. Pierwsze – by zacząć, drugie – by wytrwać, a trzecie – by świętować swój sukces.

Pierwsze P – Początek działania

Pomysł – Początek działania.
Wydaje się nietrudne, a jednak ludzie nie realizują swoich pomysłów…

Drugie P – PO CO?

A jeśli już realizują, to bardzo szybko się poddają. Brakuje im siły, woli walki, motywacji…

Trzecie P – Punkt docelowy

PO CO prowadzi do celu!
#Wyzwanie_Szczęściary
1. Na co dzień przygotowuję analizy marketingowe, które odpowiadają na jedno z trzech pytań: Jaka forma reklamy jest najbardziej odpowiednia dla danej firmy?, Do jakiego klienta kierować usługi? lub W jaki sposób zmodyfikować ofertę, by była bardziej atrakcyjna dla kupującego?
2. Moimi klientami są najczęściej niewielkie firmy, które mają problem ze sprzedażą swoich usług lub też zastanawiają się, jaka forma reklamy jest najbardziej odpowiednia i najlepiej prezentuje / sprzedaje ich usługi.

3. Dzięki mnie ludzie są bardziej świadomi swojej marki i wartości swoich usług. Wiedzą, do jakiego klienta powinni kierować swoją reklamę i jak powinna ona wyglądać. Przenoszę na siebie odpowiedzialność za kwestię wyboru odpowiedniej formy promocji i dopasowuję ją do profilu firmy i usług, które oferuje. Dzięki temu firma (właściciel), który nie zna się na marketingu i reklamie lub też nie ma czasu się tym zająć nie traci możliwości docierania do swoich klientów.