Biznes - Szkolenia - Reklama

Rynek pracy okiem pracodawcy

...

5 najczęściej popełnianych błędów podczas pisania e-maili

...

Zamień hobby na pieniądze

...

Zasada trzech P

"Znajduj swoje PO CO i żyj z nim" Co to jest zasada trzech P? Każde nasze działanie musi mieć trzy P. Pierwsze - by zacząć, drugie - by wytrwać, a trzecie - by świętować swój sukces. Pierwsze P - Początek działania Pomysł - Początek działania....

czytaj dalej

52 Nawyki Szczęściarzy Beata Kapcewicz

Definicja szczęścia? Szczęście jest jednym z pojęć, które każdy człowiek traktuje bardzo indywidualnie. Dla jednych szczęście to rodzina, dla innych praca, a jeszcze inni uważają się za szczęśliwych, jak mają kawałek chleba i kilka kropli wody....

czytaj dalej
Daj się pokazać pracodawcy, czyli inteligentne CV

Daj się pokazać pracodawcy, czyli inteligentne CV.

Rynek pracy jest przesycony i nie jest łatwo znaleźć wymarzoną pracę. Skuteczność naszych działań w poszukiwaniu swojego miejsca na rynku pracy jest uzależniona od naszych umiejętności oraz kompetencji. Jeśli jednak większość osób w Twoim otoczeniu potrafi dokaldnie to samo, co Ty, żeby zdobyć wymarzoną posadę musisz się jakoś wyróżnić!

Co sprawi, że to właśnie Twoje CV zostanie wybrane spośród dziesiątków, a nawet setek innych?

Jako przedsiębiorca i pracownik zajmujący się poszukiwaniem pracowników pokażę Ci, na co zwracam uwagę przeglądając nadesłane aplikacje. Podpowiem, co sprawi, że się wyróżnisz, dzięki czemu będziesz mieć większe szanse przejść pozytywnie proces rekrutacyjny.

Podczas spotkania dowiesz się:

  1. Dlaczego nie należy jednego CV w odpowiedzi na wszystkie oferty pracy.
  2. Jak znaleźć TO COŚ, co wyróżni Cię wśród innych kandydatów i jak to wyeksponować.
  3. Na co zwraca uwagę pracodawca, poszukujący kandydata do pracy.

Zajęcia w formie prelekcji i warsztatu trwają 90 min. Podczas pierwszej teoretycznej części (45 min) wprowadzana jest wiedza w postaci prelekcji, natomiast część druga (45 min) to warsztat z kreatywnego budowania CV.

Cena:

prelekcja: 25 zł /osoba (90 min)
warsztat: 25 zł / osoba (45 min)

Termin: ustalany indywidualnie z grupą.

Zamień hobby na pieniądze

Zamień hobby na pieniądze!

Każdy z nas ma jakąś pasję – hobby, które pozwala mu się odprężyć i spędzać kreatywnie czas. Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że z hobby możemy wykreować biznes i pracować realizując własne marzenia.

Spotkanie „Alternatywne formy zarabiania pieniędzy” przeznaczone jest dla uczniów szkół gimnazjalnych oraz liceów. Podczas 90 min warsztatu każdy uczeń będzie mógł określić potencjał swoje hobby oraz jego potencjał biznesowy. Zebrane materiały mogą posłużyć do dalszej pracy nad budowaniem potencjału biznesowego i podczas poszukiwania alternatywnych form zarabiania pieniędzy.

Czym jest dochód pasywny i jak połączyć go ze swoim hobby? Czy każda pasja może mieć przełożenie na pieniądze? Kiedy hobby przestaje być pasją, a staje się pracą? Co zrobić, żeby zarobić na swoim hobby?

Na te pytania i wiele innych odpowiedziałam już ponad 500 uczniom i liczę na to, że z Tobą też będę mogła podzielić się swoim doświadczeniem.

Koszt spotkania: 20 zł / osoba

Termin: ustalany indywidualnie.