Biznes - Szkolenia - Reklama

Katalog branżowy skierowany do sektora odlewniczo-metalurgicznego. Prezentacja firmy Prec-Odlew, jej historii i rozwoju na przestrzeni ostatniej dekady oraz oferty produktowej i największych sukcesow. A wszystko na ośmiu stronach folderu drukowanego na kredowym papierze z nałożeniem lakieru UV wybiórczo.

Strona serwisu turystycznego z autorskimi tekstami oraz zdjęciami. Prowadzona w formie bloga, aktualnie przygotowywana do modernizacji i wdrożenia nowych funkcji.

Blog prowadzony we współpracy z instruktorami Cashflow Kraków, zawierjący podsumowanie spotkań odbywających się w Bibliotece Wojewódzkiej w Krakowie. Każdy prowadzony cykl ukierunkowany jest na zdobywanie konkretnej wiedzy i wyćwiczeniu pozotywnych nawyków związanych z oszczędzaniem i wydawaniem pieniędzy.

Współpraca z powstającą w Krakowie pracowną projektowania wnętrz w zakresie sprawdzenia  treści publikowanych na stronie, przygotowaniu pierwszego artykułu blogowego oraz  przygotowaniu 20 unikalnych wpisów do katalogów internetowych (działania SEO)