Czy wiesz, że dobra reklama, to dobra sprzedaż?

Jeśli masz wrażenie, że 80 % ludzi w Twoim najbliższym otoczeniu, wstaje rano z myślą, że będzie dziś robić dokładnie TO SAMO, co Ty, ponieważ mają taki sam zawód, podobny pomysł lub tego samego klienta musisz wyróżnić się czymś, co sprawi, że zostaniesz zauważony!

Czy zastanawiałeś się, dlaczego inni mają podobny produkt, podobna usługę i podobne możliwości, a jednak zarabiają więcej niż Ty i wciąż mają lojalnych klientów? Taki sam produkt, taka sama usługa i co najważniejsze taka sama cena – to już nie konkurencja! Czyż nie jest tak, że wybór produktu lub usługi nie jest już uzależniony od ceny i jakości? Jeśli zatem mamy dwie takie same usługi w tej samej cenie, ale świadczone przez dwie różne firmy, to co kieruje wyborem konsumenta?

Co kieruje wyborem konsumenta?

Na nasze decyzje wpływ ma wiele czynników. Czy zdajesz sobie sprawę z tego, że przeciętny konsument kupi to, co podnosi jego wartość lub daje mu poczucie bycia lepszym od innych? Tak naprawdę nie musi to być nawet NAJLEPSZA dostępna na rynku usługa, czy towar. Musi dawać kupującemu przeświadczenie, że dzięki niej staje się absolutnie wyjątkowy!

Co skłania kupującego do podjęcia decyzji zakupowej?

Czy będzie to dopasowana REKLAMA, która w odpowiedni sposób pokaże walory i skierowana zostanie dokładnie do tych osób, które te właśnie walory uważają za największą WARTOŚĆ?

W jaki sposób spośród tylu dostępnych wszem i wobec możliwości wybrać tą, która dla Twojej branży, firmy, lokalizacji i docelowego klienta będzie najbardziej ATRAKCYJNA?

Na te pytania i jeszcze wiele innych odpowie profesjonalny audyt reklamowy.

Wychodząc z założenia, iż najbardziej cennym aktywem każdego człowieka jest jego doświadczenie proponuję spotkanie, podczas którego:

  1. Dowiesz się, jaka forma reklamy jest dla Ciebie najbardziej korzystna i dlaczego?
  2. Zapytasz praktyka reklamy o wszystkie nurtujące Cię sprawy.
  3. Ustalisz wspólnie ze mną swój cel, dzięki któremu zbudujemy kampanię reklamową dla Twojego biznesu!
Ile kosztują konsultacje?

Koszt 2 godzin spotkania to 100 zł netto.

Zasady płatności:

  • gotówką w dniu konsultacji
  • przelewem na podany nr konta przed wybranym terminem konsultacji
Forma konsultacji

Konsultacje odbywają się:

  • w trybie stacjonarnym (Kraków)
  • online (skype)
  • telefonicznie

Zaufali mi:

Jeśli chcesz zamówić audyt lub masz jakieś pytania skontaktuj się ze mną przez formularz.

14 + 14 =